Realizacje

Kolejna duża realizacja w najwyższym budynku EU!

chrobotek na ścianie

Pragniemy podzielić się z Wami jedną z naszych najnowszych realizacji!

Nasz zespół miał niedawno przyjemność pracować nad wykonaniem dwóch dużych, zielonych obrazów, które ozdobiły biuro w najwyższym budynku Unii Europejskiej – Varso Tower. Siedziba jednej z amerykańskich firm, która rozgości się niebawem w tym miejscu zajmie 10 pięter i 16 000 mkw. powierzchni!

Warto wspomnieć, że to nasza druga, po Greenberg Traurig Poland realizacja w tym wyjątkowym miejscu.

Jeden z obrazów, które współtworzyliśmy przedstawia warszawską syrenkę, a drugi jednorożca. Te wnętrzarskie dzieła zostały częściowo wykonane z drewna, nadając im niepowtarzalny charakter. Nasza firma z dumą zadbała o zielone elementy z chrobotka w 3 odcieniach, które doskonale współgrają z koncepcją biura.

Praca nad tym projektem wymagała zaangażowania wielu osób, które poświęciły dziesiątki godzin, aby stworzyć te imponujących rozmiarów obrazy.

Oryginalna koncepcja obrazów z drewna i chrobotka spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. To był dla nas ważny projekt, który pozwolił nam wykazać się kreatywnością i umiejętnościami. Ogromnie doceniamy zaufanie, jakim nas obdarzono, powierzając nam to zlecenie.