Idea i zespół

Idea

Tworzymy zielone miejsca pracy.

Naszym celem jest tworzenie przyjemnej, zgodnej z naturą przestrzeni, w której będziemy żyć i odpoczywać.

team member

Zawsze staramy się iść o jeden krok naprzód.

W naszych projektach zawsze dążymy do połączenia ekologii z dobrym designem. Naturalne materiały, piękne kolory, barwy i odcienie, a także rozmaite struktury proponowanych przez nas produktów, wyróżniają nas na tle konkurencji. Rośliny zyskują nowy wymiar, stając się elementem architektury we wnętrzu. Za ich pomocą podkreślamy funkcjonalność danej strefy. Często stają się one również naturalnym przepierzeniem oddzielającym pomieszczenia, wygłuszając je i podnosząc komfort pracy.
Zawsze staramy się iść o jeden krok naprzód. Dzięki udziałowi w wielu międzynarodowych szkoleniach, warsztatach, a także w wyniku współpracy z wybitnymi architektami wnętrz nasze projekty są nietuzinkowe i zawsze na najwyższym poziomie. Są one przede wszystkim indywidualne i spójne z wyglądem obiektu i filozofią firmy naszych Klientów.

Nasz zespół

Ministerstwo to troje przyjaciół. Każde z nich jest inne, mają swoje rodziny i rozmaite zainteresowania. Połączyło ich jednak zamiłowanie do zielonego świata roślin i do dobrego desingu.

team member

Kasia architekt zieleni

Zajmuje się projektowaniem zielonych rozwiązań do wnętrz Waszych biur, restauracji i hoteli. Wzorowa absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, która wyznaczyła kierunek jej dalszej kariery zawodowej. Od zawsze w branży ogrodniczej. Bogate i różnorodne doświadczenia nauczyły ją otwartości i umiejętności znajdywania najciekawszych rozwiązań. Z zamiłowania florystyka i amatorka dobrego designu.

team member

Ula Architekt Krajobrazu

Absolwentka Politechniki Białostockiej na kierunku Architektura krajobrazu. Zdobyła doświadczenie w uznanych w branży firmach wykonawczych w kraju. Na swoim koncie ma udział w wielu prestiżowych założeniach w zakresie zieleni zewnętrznej i wewnętrznej. Posiada wiedzę z zakresu projektowania jak i realizacji. Wykonywała min. ogrody rezydencjonalne, zieleń przy prywatnej szkole europejskiej, zieleń przy obiektach biznesowych, zielone ściany wewnętrzne oraz zewnętrzne w Londynie, Szczecinie, Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Wrocławiu. Pasjonatka muzyki elektronicznej, natury i zwierząt. Wyznawca minimalizmu oraz wysokiej jakości. Zamiast na imprezę, woli iść do lasu.

team member

Cyprian strateg biznesowy

Jest naszą wróżką biznesu (a mówiąc profesjonalnie: strategiem biznesu).
Związany z roślinami od dziecka, jak nie w szklarni u wujka, to na polu u dziadka. Miłość do roślin związała go z Zespołem Szkół Ogrodniczych w Warszawie gdzie zrozumiał, że dalszą edukację chce związać z technologią i zarządzaniem. Ten kierunek wybrał też na Politechnice Warszawskiej. Kariera zawodowa ukierunkowała go pod kątem budowania biznesu i nowych technologii. Zwolennik gospodarki obiegu zamkniętego (Circular Economy) i inteligentnego biznesu.

team member

Zuza ogrodnik

Z pasji i wykształcenia. Wiedzę o roślinach zdobywała w rodzinnym ogrodzie, a potem na studiach biologicznych i ogrodniczych na SGGW oraz w karierze zawodowej w najróżniejszych obszarach ogrodnictwa. Projektuje i pielęgnuje ogrody. Rośliny domowe nie mają dla niej tajemnic. Zaangażowana społecznie w projekty ogrodnicze. Uwielbia rozmawiać o roślinach i dziwi się, dlaczego sama stoi w kącie na imprezach 😊

Kontakt

Porozmawiajmy

Napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy pewni, że przy filiżance dobrej kawy,
razem stworzymy coś pięknego.pon-pt: 09:00-17:00
tripadvisor flickr americanexpress bandcamp basecamp behance bigcartel bitbucket blogger codepen compropago digg dribbble dropbox ello etsy eventbrite evernote facebook feedly github gitlab goodreads googleplus instagram kickstarter lastfm line linkedin mailchimp mastercard medium meetup messenger mixcloud paypal periscope pinterest quora reddit rss runkeeper shopify signal sinaweibo skype slack snapchat soundcloud sourceforge spotify stackoverflow stripe stumbleupon trello tumblr twitch twitter uber vimeo vine visa vsco wechat whatsapp wheniwork wordpress xero xing yelp youtube zerply zillow px aboutme airbnb amazon pencil envelope bubble magnifier cross menu arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right envelope-o caret-down caret-up caret-left caret-right