Plac Europejski w zieleni

Wraz ze startem sezonu wiosennego 2024 rozpoczęliśmy realizację zlecenia na pielęgnację zieleni na najnowszym placu w stolicy – Placu Europejskim u zbiegu ulicy Grzybowskiej i Prostej, „u stóp” biurowca Warsaw Spire.

Z myślą o nadchodzącym lecie, zadbaliśmy o wypielenie terenu i kompleksową konserwację systemów nawadniających. Dzięki temu plac będzie mógł zachwycać bujną zielenią przez cały sezon.

Szczególną troską otoczyliśmy żywopłoty z buka, które wymagały starannego oczyszczenia z zeszłorocznych liści. Teraz prezentują się one okazale, tworząc na placu wyjątkowy klimat.

Kolejne piętro biura Jacobs Douwe Egberts od opieką Ministerstwa Zieleni

 

Biuro tego globalnego producenta kawy, odwiedzamy regularnie podczas serwisów od blisko 3 lat.

Pod naszą opieką pozostaje tu około 450 roślin, które współtworzą przytulny klimat tego miejsca. Teraz nasza ekipa będzie tu spędzać jeszcze więcej czasu. Przybyło nam bowiem kolenych 250 podopiecznych! 🌿

Funkcjonalność i komfort łączy się tu z niepowtarzalnym klimatem, który odzwierciedla ducha firmy.

W tych wnętrzach każdy szczegół ma ogromne znaczenie, a świadome wykorzystanie faktur i kolorów tworzy niesamowity klimat, sprzyjający zarówno pracy, jak i relaksowi.

Kaskady roślin we wrocławskim biurze Boehringer Ingelheim

Wrocławska siedziba Boehringer Ingelheim jest prawdziwym oczkiem w głowie naszych dolnośląskich serwisantek.

Kaskady zwisających paproci i epipremnum wymagają bacznej obserwacji i regularnej pielęgnacji dosłownie każdego listka. Kącik relaksu dla pracowników ma tu naprawdę unikatowy klimat. 

Zielone meble NAAVA
w siedzibie IoT Solution


Nowe biuro IoT Solution wprost tonie w zieleni! Inteligentne meble od Naava idealnie wpasowują się we wszystkie wnętrza. Zagościły tu aż 4 ścianki!

Prawdziwą furorę robi Naava Flow, która dzięki dodatkowej platformie jezdnej może być łatwo przesuwana w różne miejsca, ww zależności od potrzeb.

Nie mamy wątpliwości, że pracownicy IoT Solution dzięki tym opatentowanym zielonym rozwiązaniom polepszą swój dobrostan. 

Jesteśmy dystrybutorami Naava na Polskę. Więcej można przeczytać TUTAJ

Zielono w nowym biurze Greenberg Traurig w VarsoWarszawskie biuro Greenberg Traurig Poland w paździeniku 2022 zmieniło lokalizację na Varso Tower – najwyższy budynek w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Ta renomowana kancelaria z ponad 30-letnim doświadczeniem zajęła 3 kondygnacje (31-33) i 5000 metrów kwadratowych powierzchni!

Mieliśmy ogromną przyjemność wprowadzenia zieleni do tego wyjątkowego miejsca. Tamtejsze rośliny są przez nas także regularnie serwisowane.

 

Łódzkie biuro Signify odmienione!

Oto najnowsza realizacja w łódzkim biurze światowego lidera na rynku oświetlenia. Siedziba w HiPiotrowska zyskała nasadzenia w dziesiątkach donic na regałach i szafkach działowych. Firma Signify skupia się na tym, aby wokół było pięknie dzięki oświetleniu, podobnie jak my – tylko naszym „narzędziem” są rośliny. 


Nowa siedziba Equinor
zanurzona w zieleni

Nowe biuro firmy Equinor,  znajdujące się w warszawskim wieżowcu Central Point, zyskało meble bogato zdobione filodendronami, zielistkami w odmianie green orange i chamedorami. Na ścianach zawisły kwietniki z różnorodnymi gatunkami roślin doniczkowych, a w kąciku kawowym pracownicy relaksują się podziwiając ścianę z mchu. Ponadto, warszawskie biuro Equinor jest kolejnym miejscem, w którym zainstalowaliśmy inteligentny zielony mebel Naava.

Zazielenione biuro
Be | Shaping the Future


Stołeczne biuro Be | Shaping the Future zyskało nowy wygląd, którego dopełniły piękne widoki z okien oraz betonowe donice po brzegi wypełnione zielonymi nasadzeniami.

Kompozycje kwiatowe w Centrum Praskim Koneser

Nasadzenia roślin w kolorowych designerskich beczkach.

Ściana z mchu w siedzibie Hebe

Designerska ściana z mchu stabilizowanego. 

Ścianki działowe w siedzibie Hebe

 Ścianki działowe pełne roślin w strefach wypoczynkowych w siedzibie Hebe.

Zieleń w donicach i zabudowie w siedzibie Hebe

Rośliny w minimalistycznych donicach i zabudowie meblowej w siedzibie Hebe.

Serwis prywatnego ogrodu na Białołęce

Zdrowy, zadbany trawnik to podstawa każdego ogrodu. Zadbaliśmy też o klomby, drzewka, krzewy i żywopłoty.

Rośliny wiszące w salonie fryzjerskim Głowy do Góry

Zwisające z sufitu donice z przeróżnymi roślinami są doskonałym rozwiązaniem w przypadku ograniczonej przestrzeni. 

Zielona ściana w towarzystwie lustra

Zielona ściana z roślin żywych – między innymi paproci i bluszczy. Wbudowane w pobliżu lustro pięknie odbija zieleń i powiększa optycznie pomieszczenie.

Ściana z mchu stabilizowanego w kancelarii Marszałek i Partnerzy - Adwokaci

Ściany z mchu wyciszają akustycznie pomieszczenie. Wprowadzają do niego dużą ilość zieleni, oszczędzając przy tym przestrzeń.

Zielony azyl w ETHOS Warsaw

Modny fikus lyrata, zachwycające detalem donice oraz puszyste welurowe sofy stworzyły połączenie idealne. Zielony azyl w budynku ETHOS Warsaw przy Placu Trzech Krzyży daje okazję na odpoczynek w pędzie dnia.

Zielony obraz w showroomie KRON

Obraz z żywych roślin.

Rośliny w zabudowie w showroomie KRON

Rośliny w zabudowie meblowej wykonanej pod wymiar.

Obrazy z mchu w Spaces

Obrazy z mchów i porostów stabilizowanych. Nie potrzebują pielęgnacji ani wody. Mech został wkomponowany w heksagon, będący elementem logo Spaces.

Tarasy przed biurowcem Spaces przy ul. Marszałkowskiej

Rośliny w donicach będących imitacją betonu architektonicznego, wykonanego z tworzywa pochodzenia ekologicznego. Dzięki temu donice są lekkie, co umożliwiło umieszczenie ich na tarasie, na ktorych występują ograniczenia co do wytrzymałości stropu na obciążenia.

Aranżacja prywatnego balkonu

Zieleń to nie tylko drzewka i krzewy, jak cis czy kosodrzewina, lecz także zioła – m.in. mięta, tymianek, bazylia. Kolorów dodają różnobarwne kwiaty – na czele z bratkami.

Kuchnia Żoliborz

Taras przed restauracją pełen zieleni. Rośliny w betonowych donicach wykonanych z materiałów recyklingowanych.

Regus Warsaw Sheraton Plaza

Howea i monstera w donicach wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu. 

Mapletree

Długoterminowy leasing roślin. Żywa zieleń idealnie odbija się na tle szarości betonowych ścian i filarów. W okolicach szklanych powierzchni rośliny tworzą zielone przepierzenia, które wyznaczają strefy pomieszczeń.

Fraikin

Rośliny w zabudowie meblowej wykonanej pod wymiar. Zabudowy dostosowujemy indywidualnie pod każdy projekt. 

Centrum Spaces Fabryka Kart w Krakowie

Aranżację utrzymaliśmy w stylistyce wspólnej dla biurowców Spaces na całym świecie. Ma być przytulnie jak w domu, a zieleń ma wyciszać i uspokajać. Poczucie spójności podkreślają donice wykonane z ekologicznych materiałów.

Firma DOW na zlecenie ARC Interiors

Kilkanaście kwietników, a w nich między innymi spathiphyllum, aglaonema oraz zamiolculcas zamifolia.

Siedziba TMToys

Długoterminowy leasing małych i dużych roślin w specjalnie wykonanych donicach o kolorystyce dopasowanej do loga firmy według międzynarodowego wzornika kolorów ncs.

Biuro Gdański Business Center

„Wiszący ogród” i duże rośliny w minimalistycznych donicach.

Głowy do Góry

Świąteczne zielone girlandy nad drzwiami zakładu fryzjerskiego Głowy do Góry. Wśród igliwia umieściliśmy liście eukaliptusa, delikatne ozdoby i lampki.

Westfield Arkadia na zlecenie agencji DNA

Stworzyliśmy dwie zielone ściany, również
z roślin ciętych. Przygotowaliśmy ponad 30 metrów zielonych girland oraz nasadzenia w minimalistycznych donicach. Inspiracją był dla nas tradycyjny zielnik.

Prywatny ogród w stylu małego lasu

Wykonaliśmy zarówno nasadzenia
drzewek i krzewów, jak i niewielkich kwiatów. Miało być prosto i naturalnie.

Kancelaria Ożóg Tomczykowski

„Wiszący ogród” na lampach oraz rośliny w zabudowie meblowej wykonanej pod wymiar.

Biurowiec Spaces Marszałkowska

Zielony kącik relaksacyjny w biurowcu Spaces przy ulicy Marszałkowskiej
w Warszawie. Duże rośliny
w ekologicznych donicach.

tripadvisor flickr americanexpress bandcamp basecamp behance bigcartel bitbucket blogger codepen compropago digg dribbble dropbox ello etsy eventbrite evernote facebook feedly github gitlab goodreads googleplus instagram kickstarter lastfm line linkedin mailchimp mastercard medium meetup messenger mixcloud paypal periscope pinterest quora reddit rss runkeeper shopify signal sinaweibo skype slack snapchat soundcloud sourceforge spotify stackoverflow stripe stumbleupon trello tumblr twitch twitter uber vimeo vine visa vsco wechat whatsapp wheniwork wordpress xero xing yelp youtube zerply zillow px aboutme airbnb amazon pencil envelope bubble magnifier cross menu arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right envelope-o caret-down caret-up caret-left caret-right