Realizacje współpraca

O leasingu zielonych rozwiązań

Oprócz standardowej sprzedaży w Ministerstwie Zieleni oferujemy także leasing roślin. To pierwsza taka opcja na polskim rynku. Wyjaśniamy, czym jest, oraz dla kogo została stworzona.

Leasing roślin - na czym polega?

Leasing roślin porównać możemy do tradycyjnego leasingu aut. Polega zatem na wynajmie nasadzeń roślinnych na rok, dwa lub trzy lata. Po upływie okresu umowy leasingowej możemy zaproponować wymianę roślin na preferencyjnych warunkach na obecnie popularne rośliny, a do najnowszych trendów dostosować także donice. Oferta leasingowa obejmuje zarówno popularne, powszechnie dostępne rośliny, jak i te bardziej unikatowe, a także oryginalne donice, zielone ściany z roślin czy mchów i porostów stabilizowanych. Przygotowaliśmy cztery pakiety leasingowe: classic, super, premium oraz VIP. Różnią się one ceną i zakresem usługi, co pozwala na dostosowanie oferty do preferencji i konkretnych oczekiwań klienta. Ważną informacją jest to, że pakiety można łączyć, wybierając z ich zakresu poszczególne opcje, dzięki czemu powstające w ramach leasingu projekty zielonych aranżacji są jeszcze bardziej spersonalizowane.

Spersonalizowaną ofertę leasingową przygotowaliśmy między innymi dla jednego z naszych klientów w kompleksie budynków West Station w Warszawie. Klient wybrał pakiet VIP. Jedną z jego pozycji są donice przygotowywane pod specjalne zamówienie w kolorystyce dopasowanej do kolorów loga firmy. Nasycenie barw zostało dobrane na podstawie międzynarodowego wzornika kolorów RAL.

Zielony serwis pielęgnacyjny

W ramach każdego pakietu zapewniamy usługę serwisu pielęgnacyjnego. Przez cały okres trwania umowy leasingowej nasz serwis pielęgnacyjny profesjonalnie i dyskretnie zaopiekuje się roślinami. Zadba, by były zawsze odpowiednio nawodnione, miały dostęp do światła, były zdrowe i idealnie czyste. Dzięki temu nie muszą się państwo martwić dodatkowo o opiekę nad roślinami. Wszystko, co im potrzebne, dostarczy nasz serwis. 

Dlaczego warto?

Leasing nasadzeń roślinnych jest zupełnie innowacyjnym rozwiązaniem. Powstał ze szczególną myślą o nowo powstałych lub dopiero rozwijających się biurach, które na początku swej działalności dysponują ograniczonym budżetem na zielone aranżacje przestrzeni. Nie oznacza on bowiem konieczności rezygnacji z roślin, o których nieocenionym wpływie na jakość pracy mówi się dziś już powszechnie.

Dlatego też umożliwiamy rozłożenie ceny aranżacji roślinnych na wygodne do spłacenia raty leasingoweZawierają one koszty zarówno nasadzień, jak i serwisu pielęgnacyjnego, a także niezbędnych materiałów – takich jak nawozy czy pożywki roślinne. Rośliny objęte są pełną gwarancją. Na początek wymagana jest wpłata zadatku, pozostała kwotę rozłożona zostaje na czas trwania umowy.  

Wynajem krótkoterminowy roślin

Warto wspomnieć także o wynajmie krótkoterminowym roślin, który oferujemy w Ministerstwie Zieleni. Jest on idealnym rozwiązaniem na wszelkie wydarzenia – śluby, rodzinne uroczystości, czy też na konferencje i targi. Przygotowujemy także aranżacje scenograficzne dla planów filmowych oraz pokazów mody.

Jeśli są państwo zainteresowani leasingiem roślin lub chcielibyście dowiedzieć się po prostu więcej, jak zwykle zapraszamy do kontaktu mejlowego lub telefonicznego. Dane kontaktowe można znaleźć w zakładce „Kontakt”.