Realizacje współpraca

Wiosna za rogiem!

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Ulubiony przez wielu czas, w którym przyroda budzi się do życia i stroi się w zieleń. Słońce świeci przyjemniej, a kwiaty rozkwitają paletą barw i odcieni. To czas, w którym jeszcze bardziej niż zawsze chcemy otaczać się kwiatami.

Wiosna tuż-tuż

Wiosną chciałoby się spędzać całe dnie na dworze, wśród zieleni i kwiatów. Doskonale jednak wiemy, że nie zawsze  jest to możliwe. Rzeczywistość wygląda zazwyczaj tak, że większość dnia spędzamy zamknięci w biurach, a od słońca i wiosennej aury dzielą nad grube ściany. Nie oznacza to przecież bynajmniej, że mamy rezygnować z wiosny. Wnieśmy ją po prostu do naszych biur! A czy istnieje ku temu lepsza droga niż poprzez kwiaty?

 

Nie ma wiosny bez kwiatów

Żadna inna pora roku nie kojarzy się z kwiatami tak bardzo. Kwiaty są symbolem wiosny. Krokusy, żonkile, tulipany, hiacynty, prymulki… Korzystajmy z tego, że wiosną dostęp do świeżych kwiatów jest niemal nieograniczony. Wiosenne kwiaty dają nam nieskończoną ilość możliwości kompozycyjnych. Możemy przebierać w całej palecie gatunków, kolorów, odcieni, kształtów.

Wiosną dni są coraz dłuższe, jednak wciąż zdarza się, że po skończonej pracy nie mamy już możliwości na spacer, podczas którego moglibyśmy podziwiać kwiaty w świetle dziennym. Dlatego starajmy się otaczać kwiatami w pomieszczeniach, w których przebywamy przez większą część dnia. 

Cięte czy w doniczkach – to bez znaczenia. Każde kwiaty są obdarzone tą samą mocą. Cieszą oczy jak żadna inna dekoracja. Wchodząc do biura pełnego kwiatów, jesteśmy otoczeni feerią barw i zapachów. Stajemy się z miejsca  spokojniejsi, bardziej wyciszeni, poprawia nam się nastrój.

Nietypowe tulipany

Tulipany są jednymi z kwiatów najczęściej kojarzonych z wiosną. Znajdziemy je wszędzie. W parkach, kwietnikach ulicznych, w osiedlowych ogródkach. To także jedne z najczęściej sadzonych samodzielnie kwiatów cebulkowych. Nie oznacza to jednak, że kompozycje, których głównym elementem będą tulipany, muszą być nieciekawe. To kwiaty niezwykłe pod wieloma względami. Do dyspozycji mamy nieskończoną ilość wielkości i barw. Niecodzienne  dodatki oraz pomysłowe połączenia kolorów uczynią z tulipanów niezwykle ciekawe kompozycje. 

W Ministerstwie Zieleni oferujemy zarówno sprzedaż kwiatów, jak i wynajem nasadzeń. W ramach długoterminowej współpracy proponujemy cotygodniową wymianę kompozycji kwiatowych. Ich galerię można obejrzeć między innymi na naszym Instagramie. 

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!