Realizacje

Pokochaliśmy motyle!

Rośliny w centrach handlowych stają się – ku naszej ogromnej uciesze – coraz częstszym zjawiskiem. Na szczególną uwagę zasługuje tu Galeria Północna, w której powstało miejsce bez wątpienia wyjątkowe. Mowa o pierwszej i jedynej na Mazowszu Motylarni, w której można podziwiać kilkadziesiąt motyli przeróżnych egzotycznych gatunków z niemal wszystkich stron świata.

Z dumą możemy powiedzieć, że jako Ministerstwo Zieleni mieliśmy przyjemność stać się częścią tego nietypowego projektu. To właśnie Ministerstwo Zieleni dostarczyło Motylarni materiał roślinny. Pomogliśmy wybrać najodpowiedniejsze gatunki dużych roślin tropikalnych oraz roślin miododajnych. Gwiazdami Motylarni są, rzecz jasna, motyle, jednak dołożyliśmy wszelkich starań, by dobrać roślinność nieustępującą ich pięknu. Stąd znajdziecie Państwo w Motylarni między innymi storczyki, palmy i fiskusy. Udało nam się wykreować spójną przestrzeń, w której owady czują się komfortowo, a estetyczne oczekiwania odwiedzających zostają zaspokojone. Wierzymy, że Motylarnia stanie się dla Państwa namiastką tropikalnej natury, wśród której znajdziecie chwilę spokoju od codziennego pędu. Namiastką tylko, ale za to jak piękną i różnokolorową! Bo właśnie – od bogactwa egzotycznych roślin i wielobarwnych roślin kwitnących, nie wspominając o kolorowych motylach, może zakręcić się w głowie. Warto jednak podjąć ryzyko – obiecujemy. Dedykowane rozwiązania przygotowane z największą starannością zapewniają jedyny w swoim rodzaju relaks wśród egzotycznych roślin i przepięknych motyli.

 

Niewielką zapowiedź znajdziecie Państwo na zdjęciach, a po pełnię „egzotycznych” doświadczeń zapraszamy do Motylarni w Galerii Północnej. Za koordynacje, podkreślmy wyjątkowo nietypowych prac związanych z premierą nowej rozrywki na kulturalnej mapie Warszawy odpowiedzialna była niezastąpiona agencja eventowa b.friend. Pozostaje nam mieć nadzieję, że popularność roślin w centrach handlowych będzie wciąż rosnąć – oby w coraz szybszym tempie!

1 comment Add New Comment

Comments are closed.